| 1DobreMihai1 a întrebat:

Am o intrebare adresata mai ales fetelor!
Deci imi place de o fata o ador, dar sunt cam tim id si nu prea vorbesc cu ea, rareori, o privesc mult in ore si a observat, ba chair s-a mutat din ce in ce mai aproape de mine.
K pai maine, planuiesc sa vorbim singuri si sa-i spun ca o plac!
,,Discursul" meu ar fi cam asa :
,, Hei, uite si scuze ca o zic prea direct, e prima oara big grin, te plac foarte mult si ma intrebam daca sentimentul e reciproc!
Ei bine cum vi se pare? Stiu ca e prea direct dar nu mai pot rezista. mia ales ca e un baiat care vrea sa le,, incerce" ( sa incerce sa se cupleze cu fiecare ) pe fiecare si nu pot sa se intample asta...

Răspuns Câştigător
| Despyyy a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa incerci sa petreci cat mai mult timp cu ea, sa vezi daca si ea ar fi interesata. Poti sa incerci sa faci ceea ce vrei dar vei fi dezamagit daca nu se intampla asa. O sa apara barfe daca nu e reciproc. In fine, daca nu te intereseaza parerea celorlaltor oameni, dai inainte cu tupeu si vezi ce se intampla. Succes! :*

2 răspunsuri:
| Lorii3 a răspuns:

Ce dragut :3. dupa parerea mea e bine asa oricum mai bine ca-i zici, macar ai incercat. Succes! :*