| Andr33yy a întrebat:

Cum scap de virusul "politia romana", am incercat cu safe mode. cu toate 3. dar nu merg. dupa ce aleg unul din ele. mi se restarteaza si porneste normal

7 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Nu e necesara reinstalare de windows.
instalezi bitdefender free edition
dai o scanare si gata. restartezi si totul ok.
http://www.bitdefender.ro/solutions/free.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...daca nu te-ai mai uita la XXX-uri?

| Ioscaa1 a răspuns:

Este cam amuzanta faza.Stiu si eu am patit tot ce trebuie sa faci este sa opresti calculatorul sa scoti cablu de retea adica cel careti da net si il pornesti din nou si dispare

| Andr33yy explică (pentru Ioscaa1):

Am Incercat. Am deconectat wirlessul. si am incercat sa opresc si placa de internet sau cum I se spune. dar sunt blocate si tastele alea...
cred ca a mai ramas o reinstalare de windows laughing

| Ioscaa1 a răspuns (pentru Andr33yy):

Poate la tine nu merge dar la mine a functionat. Oricum bafta

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul sau ce sistem de operare ai.

| Andr33yy explică:

Sti macar de virus? nu pot sa fac nimic pe laptop. imi inchide tot ce deshid. nici bara nu o pot vedea decat cateva secunde.
ma scuzi ca nu am mentionat: in afara de reinstalarea windows-ului