| madalinspy a întrebat:

SALL TPU. am o problema la laptop. deci imi merge foarte greu. si stiu cand imi mergea greu il stingeam dar acum nu mai merge sal sting imi apare langa shut down un avertisment : installs updates and then shuts down your computer FUNDA

5 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

Incearca sal reinstalezi si dupa aceea dezactiveaza functia automata de updateuri!

Răspuns utilizator avertizat
| destiny90 a răspuns:

Updateurile sunt facute de Microsoft sa ajute sistemul nu sa-l ingreuneze.la tine conteaza foarte mult cum ai folosit acel windows.cel mai bun sfat posibil este sa reinstalezi windowsul, orice ai face tot nu-ti va merge ca un windows curat.

| Postolache_Andrei_1998 a răspuns:

Salut reinstaleaza Windows-ul apio intri in Start>Search>la Search scrii services.msc apoi te duci pana dai de Windows update dai click apoi iti scrie undeva Startup type si acolo dai disable. Sper ca te-am ajutat

| sabrina2002 a răspuns:

Trebuie sa iti instalezi un nou updates pentru a merge bine