| benny a întrebat:

Cand inchid calculatorul imi apare "installs updates and then shuts down your computer" cum scap de asta? am windows 7

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai windows original->Start->Panou de control->Sistem si Securitate->windows update->click pe cauta actualizari->instaleaza actualizarile ->si da un restart!

Daca NU ai windows original ->Start->panou de control->sistem si securitate->windows update->Modificare setari (se afla in stanga)->aici la Actualizari importante in acea fereastra mica alegi->NU se cauta niciodata actualizari ->click OK

Bafta!