| andries221 a întrebat:

Am o problema la yahoo.Cand sa intru imi da o eroare 81003003. Nu stiu cee sa-i fac am incepcat pa contul meu pacontu tatalui pa contul mamei si aceas proble de ce oare.Am nevoie de un raspuns repede.

3 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Reinstaleaza yahoo. Baga ultima versiune.

| andries221 explică (pentru Trynda):

Nu merge......Am incercat

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Uite fi atent, daca nu merge stergel si reinstaleazal din nou daca nu metge dezinstaleraza-l din control-panel si sterg si instaleaza-l iar, daca nici asa nu merge stergel si dezinstaleaza-l de tot si descarca-l de pe net sau de unde il ai din nouwinking