| flavyusR a întrebat:

Am si eu o intrebare:Cum sa ma inalt usor? Dau funda opentru cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| MuñequitaLoka a răspuns:

Fa inot happy eu asa am crescut... daca faci inot in perioada de crestere te va ajuta mult

| arrondelissant a răspuns:

Baschet! Volei. Sigur te vei inalta. Acum depinde si ce varsta ai, daca ai peste 25 de ani. si esti baiat. e mai greu sa mai cresti!

| Anonym13 a răspuns:

Sall! Vita-Squares si Carotenoid Complex Sunt 2 tipuri de vitamine care te ajuta sati dezvolti masa musculara dar mai ales te ajuta in crestere dar inainte sa le folosesti trebuie sa faci niste analize complete sa te asiguri ca nai nicio inflamare nicaieri cu alte cuvinte intreaba medicul daca ai voie sa le iei