| flavyusR a întrebat:

Cum sa sterg un id de mess? Si dupa ce il sterg pot sa il mai fac odata? Dau funda celui care imi spune primul.mersi

4 răspunsuri:
| hiphopgirl a răspuns:

Dai delette from adrees yes dar nu poti sal mai pui

| PetricaJoi a răspuns:

Salut Flavius. Ca sa stergi id-u care doresti, click dreapta pe el apoi delete, dar acest id nu o sa fie sters ci trecut jos de tot la adress book. Dupa ce ai dat delete si il gasesti in adress book, dai dublu click pe el si unde ii trimiti mesaje sus o sa iti arate cu verde si rosu sau > si de aici poti da IGNORE si nu o sa te mai deranjeze. Astept funda promisa happy

| mimikafrumusika a răspuns:

Pai fi mai expicit/a care ID? Al tau?