| Razvy98 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Cum pot sa imi activez netu pe telefon gratis? Dau funda celui care imi spune primul.mersi

Răspuns Câştigător
| DulceCandy95 a răspuns:

Buna Razvy.happyIn primul rand trebuie sa ai macar putini centi pe telefon pentru a putea intra la date gen "Internet". Apoi tastezi " *100#"(steluta 100 diez)big grinpoate nu se intelege.Oke, urmatorul pas este sa suni si sa accesezi numarul 3 Oferte, apoi tastezi 6 Continua, apoi tastezi 2 Oferte de date, si imediat tastezi 1Testeaza gratuit internetul pe mobil si pentru a termina tastezi 1 Activeaza si astepti mesajul de confirmare.Si asta este, poti intra pe internet, numai sa retii ca trebuie sa il folosesti doar pentru 7 zile altfel iti va lua din centi, exista un tarif daca intreci cele 7 zile.happyFundita?big grinBafta.

3 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Pai daca ai cartela pe Orange poti sa pui net gratis 7 zile! suni la *100#

| Bacteriuță a răspuns:

Daca esti pe Orange, in fiecare an iti poti activa pentru o saptamana net gratis. altfel nu poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti merge la Orange Shop si sa rezolvi problema. Fundita?batting eyelashes Plss puppy dog eyes