| flavyusR a întrebat:

Am si eu o intrebare:Cum fac sa mi se vada tota poza la yahoo messenger? Dau funda+vot celui care imi spune primul.mersi

Răspuns Câştigător
| razvan2003 a răspuns:

Scuze m-am exprimat gresit. Imaginea de la messenger este PATRAT cu dimensiunea de 100x100. Daca imaginea ta este tot patrat de ex 1200x1200 el o micsoreaza si o incadreaza perfect. Dar daca imaginea ta are de exemplu 1280x720 incadreaza doar 720x720 din 1280x720 si nu incadreaza toata poza in acel patrat. Sper ca te-am ajutat! Succes!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Micsoreaza poza in Paint si apoi incarc-o in YM!

| Damasc a răspuns:

Click dreapta pe poza si selectezi optiunea large image.

| razvan2003 a răspuns:

Trebuie sa ii dai resize si din cate stiu rezolutia e 100x100 sau 200x200. Mai bine 200 happy

| fffandreeea a răspuns:

Dai clic pe poza avatarului ii dai pe "display image" apoi iti apare o casuta in care bifezi "share my picture" si dai clik pe "select"si daca nu-ti plac pozele de acolo dai clik pe "browse" si iti alegi imaginea din calculator pe care doresti succeshappy

| SAMI_4794 a răspuns:

Are dreptate razvan2003