| iliutza49 a întrebat:

de cateva zile cand intru pe pagina dela facebook nu imi mai arata pagina normal imi arata in stanga lista sus scrie facebook si dupa jos mesaje, imbox si altele

4 răspunsuri:
| Sadoudia a răspuns:

Poate e vorba de o defectiune tehnica, ori ai probleme cu calculatorul.

| iliutza49 explică (pentru Sadoudia):

Man am reformatat calculatorul acu 2 zile n-are cum

| Tigrounette a răspuns:

Facebook-ul are un nou design.

| Ada_Maria_1992 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie ceva asemanator, eu zic ca e normal sa ti se schimbe profilul o data pe an. Daca abia te-ai inscris pe Facebook e normal sa te sperii, dar o sa te obisnuiesti.