| RaulRaulutzulThau a întrebat:

De cateva zile nu merge Youtube adica cand dau pe ecran complet imi apare jumate videoclipul si jumate alb, am instalat Adobe Flash Player si tot nu merge.Dau Funda la cel mai bun raspuns! Urgent!

Filmul se numeste Feriha la unele episoade merg ecranul complet la unele nu

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Daca merg alte videoclipuri problema vine de la cel care lea urcat in conditii proaste, daca ai windows invechit cu durata de peste un an trebuie reinstalat ca sa mearga bine toate aplicatiile