| Biancaaaaaaaa a întrebat:

Deci, vreau sa vand niste lucruri pe olx si persoana care vrea sa le cumpere este din alt oras. Cum se procedeaza? Ca e prima data cand expediez un colet si cum mi se transfera bani? P.S. vreau prin posta

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trimiti coletul contra ramburs. Ducumenteaza-te aici: http://bit.ly/2mXvNE1

| Florin458 a răspuns:

Ambalezi lucrurile respective in cutii, scrii pe ele DESTINATAR si EXPEDITOR, apoi mergi la posta cu coletele si doamna de acolo iti va da un formular. Specifica-i ca doresti sa primesti banii prin posta si stie ea sa te indrume.

| Biancaaaaaaaa explică:

Pai persoana aceea mi-a spus ca mi va trimite plata in avans in cont bancar