| Jeryko a întrebat:

tocmai am renunta la antivirusul nod32 ce antivirus imi recomandati? Unul foarte bun

Răspuns Câştigător
| Ovidiu200 a răspuns:

@HeliosMetal lol BitDefender este bun dar este pentru prosti adică cei ce nu știu sa folosească un PC, eu recomand Kaspersky este cel mai bun antivirus de pe piața nu ai ce sa comentez ( este facut de rusii )

4 răspunsuri:
| HeliosMetal a răspuns:

Cel mai bun antivirus pe care poti sa il ai este BitDefender. Ofera cea mai buna protectie si pentru pc si pentru navigarea pe net.

| dannyel86 a răspuns:

Categoric Avast.

| leonardobz a răspuns:

Incearca Tnod E un programel care introduce in locul tau licente valide in Nod32.
Pt download
http://useful4you.blogspot.com