| Tentacle111 a întrebat:

Ce antivirus foarte(atentie la,,foarte")bun imi recomandati? Eu am mai avut probleme cu virusii, iar antivirusul meu ESET NOD32 s-a dovedit a fii un nimic(fara suparare). Multumesc anticipat+funda!(cat mai rapid va rog daca se poate).

9 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

AVG sau Kaspersky, părerea mea.
BitDefender este mult prea "mâncător de resurse" şi nu îl recomand.

| valentingb a răspuns:

Nu-i nicio suparare, am avut si eu Nod32 si nu e in stare sa deschida o arhiva. www.bitdefender.ro, e cel mai bun DIN LUME, e ramanesc, si are o versiune gratuita. O sa vezi in grafice clasamentul mondial.
Am versiunea gratuita si nu mananca resure absolut deloc, merge lin... Si am un procesor de doar 1.2 GHz. Kaspersky mi-l punea in genunchi.

Răspuns utilizator avertizat
| cosmin47 a răspuns:

Avira antivirus e super bun si nu necesita multe resurse

| littleblack a răspuns:

Daca ai windows 7 nu-ti trebuie antivirus pentru ca ai firewall care este mai bun.Intri in control panel si acolo e.

| Andrei1997 a răspuns:

Bitdefender...
Este cel mai bun antivirus.

| Ilvmuzik_Andreyz_1988 a răspuns:

Din cate stiu eu cel.mai bun antivirus este Avast! Cand intri pe o pagina cu virusi (de ex) o blocheaza si te avertizeaza!

| messijunior a răspuns:

Avast