| Cosmiiin29 a întrebat:

Sall TPU, Tot caut in continu si nu gasesc sau nu cred ca exista; Caut un cablu luminos, subtire care poate fi bagat la laptop prin usb ca sa am lumina la tastatura noaptea. Ma gandeam sa il pun cumva ca o rama la tastatura la laptop, dar nu stiu daca exista asa ceva. Imi poate spune cineva daca exista un astfel de cablu?

1 răspuns:
| TimSem a răspuns:

Crezi ca asa ceva ti-ar trebui? http://www.ebay.com/bhp/laptop-keyboard-light
Rama la tastatura nu stiu sa existe. Exista doar integrata de producator...