| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,un prieten mi-a spus ca are o tableta cu cartela Orange,si el vrea sa sune,eu am fost ieri la Orange si am intrebat si a spus doamna de acolo ca la tabletele Samsung se poate suna iar la celelate numai cu casti, si el mi-a spusbig grinar cum pot suna cu casti, caci nu inteleg

7 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Idem

Răspuns utilizator avertizat
| Crucified a răspuns (pentru adrianboss2011):

Adica " de acord" (ma refeream ce a scris PoohZeta tongue

Răspuns utilizator avertizat
| PoohZeta a răspuns:

Iti iei niste handsfree-uri de Samsung si ai acolo o gaura pnm si introduci mufa dupa care apelezi si vb ca handsfree are microfon incorporat happy succes!

| David_Avram_1975 a răspuns:

Poti sa suni si dupa o tableta Ipad nu numai dupa o tableta Samsung.Si poti suna si dupa alte tablete care are 3G dar nu neaparat cu casti. FUNDA?

Răspuns utilizator avertizat