| StefanX2Stef a întrebat:

Salut.Sunt Stefan.Am o cartele de net de la Orange (cartela este luata dintr-o tableta si are nelimitat) si vreau sa o bag intr-un telefon cu un singur sim.Nu inteleg de ce daca incearca sa ma sune cineva de pe cartela cu numarul ala nu suna. Aveti vreo IDEE?

UMBLU CU 2 TELEFOANE DE 2 ANI.M-am plictisit...Astept raspuns! Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este cartela pentru apeluri. Chiar de 2 ani te chinui asa?

| K0sti a răspuns:

laughing Pentru ca e cartela de date, nu de voce! Auzi, 2 ani...

| WaterDrop a răspuns:

Salut Stefan. Aparent cartela ta a fost inscrisa in asociatia cartelelor anonime.Din acest motiv restul numerelor nu o gasesc.Trebuie sa schimbi cartela si sa-ti cumperi un telefon dual sim ca sa nu mai umbli cu doua.