| sebyk450 a întrebat:

SallM TPU! trebuie sa fac un film despre traficul de organe droguri si asa mai departe eu sunt regizor si actor..sunt inscris cu clasa la un concurs pe aceasta tema..eu m-am oferit sa editez filmul si nu stiu ce program sa folosesc adica sa pot face la final si o distributie si la inceput sa scrie: - "un film de " si ceva actori principali..am eu niste idei ca regizorii de la hollywood...
mersi anticipat raspuns cel mai bun primeste funda

Răspuns Câştigător
| lizy12iul a răspuns:

Incearca videopad e foarte usor si e mai bun decat windows movie maker

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

Foloseste windows movie maker.

Răspuns utilizator avertizat