| Gaby2233 a întrebat:

Salut vreau sa fac si eu softul la un iphone 3gs cu ios 5.1.1 baseband 6.15.00,l-am facut cu snowbreeze mai de mult dar mi se pare ca merge greu si vreau sa il fac cu redsnow, Dar nu stiu daca face hacktivare ca nu am cartela sim de activare

Stie cineva daca mil activeaza sau cum il hacktivez?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai sa faci totul varza in el.

| Gaby2233 explică (pentru darrio2007):

De ce crezi asta?

| darrio2007 a răspuns (pentru Gaby2233):

Daca stiai ce ai de facut nu aveai nevoie de parerea noastra. Fara suparare.

| MYK3 a răspuns:

Ii dai o resetare generala din setari si stergi tot din el, dupa ii stergi jailbreakeul cu JB Remover (til vand eu cu 3 euro) si dupa il jailbreak'uesti iarasi cu ce vrei tu