| Catalin150396 a întrebat:

Salu! instalez chiar acum windows xp sp2. Ce programe ar trebui sa bag dupa terminarea instalarii? app nu am nici-un driver la pc! plz help P.S :[Vreau sa se miste bine]

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Dupa instalarea sistemului de operare, instaleaza driverele si apoi instalezi de aici ce-ti trebuie
http://ninite.com/ (bifezi programele si -> Get Installer) Drivere numai tu stii ce-ti trebuie.
Succes!

| Catalin150396 explică (pentru neluL):

Multumesc mult! chiar nu stiam ca exista acest site care poti sa descarci ce ai nevoie! inca o data multumesc! :*

| neluL a răspuns (pentru Catalin150396):

Cu placere! bye, bye wave