| anonim_4396 a întrebat:

AM si eu o problema cu un Nokia c3. Mergea bine, perfect il am de vreo 8 luni si ieri l-am bagat la incarcat....azi de dimineata l-am scos de la incarcat l-am aprins, s-a aprins si pe urma cand am vrt sa intru in meniu sau oriunde nu mergea.....INGHETASE, imi puteti spune si mie cum sa il repar, sau daca vi s-a intamplat si voua sa imi spuneti ce i-ati facut?crying DAU FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
| KlaudyaPussy a răspuns:

La fel l-am stins si aprins de mai multe ori + injurat laughing)

2 răspunsuri:
| laur_6869 a răspuns:

GATA. am rezolvat, trebuie sa ii scoti bateria de 10 ori, dar cand o scoti trebuie sa il aprinzi de fiecare data, pe urma dai aia jos, pe urma dai bateria jos, si pe urma ii strangi bine suruburile, sunt 2 suruburi, si pe urma merge ( am uitat sa spun de vreo 2 pumni )

| simplu0 a răspuns (pentru laur_6869):

Nu trebuia sa faci chiar asa multelaughing mie mi-au trebuit doar sa il inchid si sal deschid si sa-l las sa se incarce in sensul sa il las un pic ca sa se dezghete si mergea binelaughing plus cateva trante joslaughing