| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am centrala de apartament si vreau sa stiu cit se plateste revizia si daca platesc revizia atunci cind centrala este in termenul de garantie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Revizia la mine a fost in jur de 100 ron.reparatia, deci inlocuirea unei sonde fiindca se arsese inca vreo 80 ron. dar nu mai era in garantie.citeste si tu contractul si vezi ce conditii are.

2 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Revizia periodica nu are nicio legatura cu garantia.Revizia se face din doi in doi ani si se plateste, la noi aici tariful este de 50 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs