| Andrei_Herko_1990 a întrebat:

Cam cate postari mi-ar trebui pe blogul de la google (blogger) pentru a fi acceptat in programul google adsense.
www.stiricaraghioase.blogspot.ro
Astept parerile voastre

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nu o sa faci nici un ban cu asa blog prin AdSense. Ai putea sa faci bani din vinzari de tricouri/alte chestii gen Profitshare, dar NU, niciodata, never-ever, cu prostia aia de AdSense. Uita-te la cele mai citite bloguri din Romania si vezi cite au AdSense. De ce oare?
P.S. Legat de blog, e zero barat. Probabil nu te-ar primi oricum la AdSense, data fiind lipsa continutului original.