| LuciWv a întrebat:

Salut, am facut o rezervare in aplicatia wizzair, am platit insa nu am selectat un loc, asta inseamna ca o sa fie aleatoriu? Si check in ul online este disponibil doar cu 48 de ore inaintea zborului, trebuie sa mai tiparesc permisul de imbarcare sau il poate scana de pe telefon din aplicatie? Aeroportul este Henri Coanda Bucuresti- Liverpool
Daca il imprim, trebuie sa tin cont de ceva? sau merge imprimat la orice librarie?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa primesti locul la check-in aleator. Nu e nevoie sa imprimi nimic

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Cu 48h se face checkingul daca nu platesti scaunu, biletul in poti tine in telefon poti trece asa cu el, doar aia care nu se pricep le scot la imprimanta ca pe vremuri. Nu mai zbura cu wizz air pentru ca au sarit calu cu chekingu 48h inainte de zbor mi se pare bataie de joc, unguri imputiti