| Răcoare_Iulian_1999 a întrebat:

Am gasit aceasta piatra pe plaja Marii Mediterane in Spania mai exact si seamana foarte mult cu un smarald. Este cineva pe aici care cunoaste mai bine? O sa va las o poza mai jos.

https://imgur.com/a/dris1qM

2 răspunsuri:
| xVictor a răspuns:

Te poti duce la un amanet sau o bijuterie ca mai mereu sunt una langa alta si vei fi sigur, daca e smarald poti s-o si vinzi laughing ^_^

| Chrisss23 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc, dar arata mai mult a bucata de sticla care s-a tocit din cauza curentilor marii cel mai probabil laughing