| stefanzdj a întrebat:

Salut am inceput de luni sa merg la sala iarasi dupa o pauza de aproximativ 6-7 luni de zile si prostia mea a fost ca am bagat mai in forta de pe la inceput dar nu am avut probleme cu incheieturile... dar miercuri cand am facut pentru triceps si am ajuns acasa, m-am uitat in oglinda si am vazut ca pectoralul drept e mai umflat ca cel stang ca si cum s-ar fi dezvoltat mai mult, precizez ca am avut o febra musculara destul de "intensa" mai ales in zona pieptului, acum ce ar trebui sa fac? Sa lucrez pe partea stanga mai mult sau normal in continuare?

3 răspunsuri:
| L33thaLL a răspuns:

Lucreaza mai putin, Sar putea sa ramai fara ea!

| pryntesa a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa nu te mai duci la sala si sa te duci la un doctor sa iti faca o radiografie sa nu ai ceva mai als ca ai avut si febra musculara este cel mai bine si daca doctorul iti da voie sa faci sala incontinuare poti sa faci, dar nu mai forta mult din prima.

| stefanzdj explică:

Mi-a cam revenit la normal pectoralul adica foarte putin se mai observa doar daca te uiti mai atent...si nu mai fac cu greutate mare la haltere fac cum imi e mi-e mai usor si la indemana, oricum multumesc pentru sfaturi