| BlackManJe a întrebat:

Am luat pes 2011, de pe net, m-am uitat la cerintele de sistem pentru pes 2011 de pe site-ul cerinte de sistem.ro, si am tot ce trebuie. uitati-va aici:http://cerintedesistem.com/2010/05/pro-evolution-soccer- 2011-cerinte-de-sistem/ Astea sunt cerintele lor de sistem, si ale mele sunt:

Intel(R) Premium(R) 4 CPU 2. 80Ghz 2. 79Ghz, 0.99 pf RAM. Si pes 2011 mie nu imi merge. Va rog ajutati-ma ca sunt disperat. dau funda.

1 răspuns:
| paaauul a răspuns:

Ar trebui sa-l downloadezi din alta parte si sa te asiguri ca ii jocul complet. Baftawinking