| vreau1alint a întrebat:

Ajutor! Cum dezinstalez ASK? s-a instalat odata cu un program desi eu am debifat casuta.

Răspuns Câştigător
| SDC a răspuns:

Din Start-Control Panel-Add or Remove Programs-si il cauti in lista aia si il dezinstalezi.

| LucaSmecheru a răspuns (pentru SDC):

Am facut asta am intrat in control panel dar nu gasesc ask ce sa fac?

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Start->control panel->add or remouve programs->te duci pe program->click pe remouve si gata (win XP).
start->control panel->programs(click pe "unistall")->te duci pe program->uninstall(sus) si gata (win 7).

| DarkTheory a răspuns:

Pai du-te la desinstalare programe pe windows, cauta ASK toolbar si desinstaleazal de nu descarcati CCcleaner si desinstaleaza ASK cu programul ala.