| DrTerrible a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor. Am cumparat recent un Sony Xperia miro si dupa 3 zile fara sa ii fac nimic cand sa intru la cemera imi scriebig grinin pacate, camera foto sa oprit.Va rog spuneti'mi ce pot face va rog din suflet. FUNDA

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Readu-l la setarile din fabrica. http://www.resettoo.com/......l-settings

| DrTerrible explică (pentru JustCosmin):

Am reusit..Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| DrTerrible explică:

Frate nu merge.Eu nu am acea optiune daca gasesti o alta metoda te rog sa ma anunti un video ar fi perfect sper ca nu are vre'o trebuie ca telefonul este la abonament.