| DrTerrible a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi....deci: Am cumparat recent un Sony Xperia miro si dupa cateva zile l-am scapat de la distanta de aproape un metru pe parchet cu camera in jos de atunci imi da aceasta eroare cand vreau sa accesez camerabig grinin pacate aparatu foto sa oprit.Am observat ca este putin crapat acel plastic care acopera blitul cred ca aia este problema cine se pricepe imi poate spune si mie cat m-ar costa reparatia? Va rog mult. FUNDA

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate aproxima un preţ până nu-l duci în Service : trebuie "deschis" şi văzut exact ce defect are, apoi îţi spune un preţ orientativ...

Toate cele bune.

| DrTerrible explică (pentru bursuc001):

Am inteles....am sa il duc maine sa vad exact.Multumesc mult!

| bursuc001 a răspuns (pentru DrTerrible):

Cu plăcere!

O zi frumoasă.