| DrTerrible a întrebat:

Am nevoie urgent de o camera foto de la telefonul Sony xperia miro. Daca cumva are cineva un Sony xperia miro defect si vinde piese bune din el..si are camera buna....sa ma anunte. Multumesc!

4 răspunsuri:
| jojojojome546 a răspuns:

Sunt cam noi telefoanele nu cred ca vei gasi anul asta, eu am miro si nu il dau laughing dar succes sa gasesti.

| DrTerrible explică (pentru jojojojome546):

Am gasit acum unul defect dar cu camera buna...si mi-a spus sa ii fac o oferta pe camera dar nu stiu cat ar fi o camera noua la el. El pe tot telefonul vrea 150 de lei...nu sti ce oferta i'as putea face pe camera?

| jojojojome546 a răspuns (pentru DrTerrible):

70-80 lei camera daca vrea pe tot 150winking camera e vea mai valoroasa!

| LeviAckerman a răspuns:

Am eu un Samsung care nu-l dau :laughing))))))))))))))))