| RaduTM a întrebat:

Am o întrebare legată de locurile bugetate la facultate. In cazul in care îmi confirm locul la o facultate și admiterea pentru facultatea la care doresc sa dau e după perioada de confirmare a locurilor la prima facultate( bugetate), pot sa îmi retrag dosarul și sa aplic la buget pentru a 2 a facultate?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Iti poti retrage dosarul dar ce te faci daca nu reusesti pe loc bugetat la a doua facultate?

| RaduTM explică (pentru Ioandelasal):

Pai dosarul îl retrag după ce primesc răspunsul de la a 2 a facultate.

| Ioandelasal a răspuns (pentru RaduTM):

Asa merge, dar nu asta ai scris in intrebare.