| denisa1211 a întrebat:

Am o problema cu formatarea calculatorului.Intru in bios, il setez sa buteze de pe CD-rom si apoi se blocheaza si ramane ecranul negru. Daca stie cineva ce problema are..Am windows xp si nu ma pricep prea bine il ale informaticii deci daca ar putea fii cat mai explicit va rog happy

1 răspuns:
| mihaitare123456 a răspuns:

Intra in bios si seteaza bootarea pe hard, asta daca ai windows instalat. Daca vrei sa instalezi tu al windows, dupa ce ia-i dat restart apesi pe del sau F12, depinde de fiecare calculator, si dai boot de pe CD