| Daniel_Pavel_1990 a întrebat:

Am o problema cu hamachi.L-am instalat, dar intodeauna

la network imi apare"no internet connection" in loc de "internet connection" DE CE? Cum rezolv problema asta?

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Puican_1991 a răspuns:

Salut, ai rezolvat?
Dacă ai conexiune la internet cu IP static, la Digi de exemplu, trebuie sa întri în setări sa configurezi IP și DNS, informațiile ți.le oferă cei de la serviciul de internet

| Daniel_Pavel_1990 explică (pentru Gabriel_Puican_1991):

Este un tutorial ceva?

| Gabriel_Puican_1991 a răspuns (pentru Daniel_Pavel_1990):

Daca pana la urma ai digi sau conexiune de cartier, te pot ajuta ei, exista si tutoriale pe Youtube cum sa faci treaba asta
cauta ceva de gen: configurare PC ip static