| RaduGavrila a întrebat:

Am o problema. Am instalat Double Killer si am sters niste foldere. Am in reclicle bin 15 foldere. Am incercat sa le sterg si imi arata " Imposibil de sters fisier: Imposibil de citit de la fisierul sursa sau discul sursa". Am deschis recicle bin si imi arata ca folderul este gol. Cum le pot sterge sau cum fac sa nu imi mai arate ca am 15 foldere in cos.

1 răspuns:
| AndrewPS a răspuns:

1.Este o eroare si in cazul asta trebuie sa restartezi calculatorul sau sa-i faci o scanare cu ccleaner.(ar trebui sa incerci ccleaner...sterge toate cookie-urile si fisierele eliminate)
2. Daca jocul e pe CD baga cd-ul si incearca sa le stegi.
3.Nu stiu ce fisiere ai sters dar vezi sa nu afecteze functionalitatea jocului.(daca il afecteaza nu o sa-l mai poti dezinstala si va trebui sa-l stergi pe tot...el ramanand instalat ca o "fantoma" si dupa e mai complicat sa-l dezinstalezi neavand fisierele big grin)