| 1dariuz a întrebat:

Salut, am o problema cu netu de cand mi l-am pus de fiecare data cand downloadez ceva trage ce trage si dupa cateva minute cade netu dupa trebuie sa merg la LAN si sa-i dau disable enable ca sa mearga. Poate sa-mi spuna cineva va rog o solutie pentru problema mea?

Mentionez ca netul cade numai cand trag sau uploadez ceva...

Răspuns Câştigător
| necdannec a răspuns:

Ai un vierme in Sistemul operativ
Incearca sa instalezi malware bytes, si vei scapa

1 răspuns:
| Elisa a răspuns:

Poate ca sunt virusi pe calculatorul tau sau poate ca merge foarte greu si iti trebuie o versiune mai mica.