| Triscau2012 a întrebat:

Salut am o problema cu pc-u il aprind si nu mi se vede imaginea pe ecran.Monitoru n-are nici o defectiune nici placa video le-am incercat la alte calculatoare si merg bine.Ce pot face? Din ce cauza nu se aprinde monitoru?

4 răspunsuri:
| valintinvalic2011 a răspuns:

Schimba windowsul

| Triscau2012 explică (pentru valintinvalic2011):

Da nu mi se aprinde monitoru nu vad nimic cum sal schimb?

| valintinvalic2011 a răspuns (pentru Triscau2012):

Pai stii calculatorul cind se aprinde arata un scris daca la tine il arata poti sa schimbi windowsul daca nu il arata inseamna ca nu vei putea (scrisul cind porneste totul calculatorul de exemplu sata 1 sata 2 ram toate acestea le arata intr-un scris daca este asa inseamna ca problema este in windows succes

| Triscau2012 explică (pentru valintinvalic2011):

Omule nu mi se aprinde ecranu nu vad decat negru la monitor ce nu intelegi? Cum sa schimb windows daca nu-mi arata...straight face