| BuradaCosmin a întrebat:

Salut am o problema cu placa de sunet imi spune ca normal ar trebui sa mearga dar nu iasa nimic din boxe am instalat driverul de n ori si tot nimic care este problema

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Ai pus mufa jack pe iesirea audio (de obicei verde) sau in alt loc? verifica si cu alte boxe sau casti!

3 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Daca nici prin reinstalarea driverului audio n-a mers, atunci trebuie' sa reinstalezi windowsul... E o problema de la windows. Succes!

| Urmichange a răspuns:

Baga boxele in priza

| CRETU9 a răspuns:

Ai incercat sa pui alte boxe?