| Adrian9090 a întrebat:

Salut,am o problema cu primul dinte din fata din partea stangă, acum 3 zile am tras tare de o bucata de siorici si acum ma doare mutin (il simt sensibil) dar nu se misca si nu a curs sange si pot manca dar nu nu-l fortez cu alimente tari, si ma dor purin inca 2 dinti de langa el dar aceea sunt tari si pot manca ca inainte cu ei, ce credeti? Este posibil sa se fii *rup in gingie* eh.

Răspuns Câştigător
| Dorin93 a răspuns:

Salut! Eu nu ma prea pricep dar stiu ca sunt anumite etape de crestere a dintilor. Deci cred ca ar fi trebuit sa specifici varsta, pentru cei cunoscatori, ca sa te poata ajuta.
Parerea mea e ca ar trebui sa mergi la un consult stomatologic.