| Getter123 a întrebat:

am o problema destul de grava tongue, am 17 ani si sunt suspectat ca fumez tigari si ma droghez rolling on the floor da stiu, nu ii ceva nou dar problema este ca eu nu prea fac chestiile astea, tigari, nu fumez iar iarba nu pot sa zic ca fumez deoarece fumez un cui la o luna, poate si mai putin.Totul se datoreaza unui chistoc de tigara, gol, doar chistocul, gasit in camera mea :/ (stau doar cu mama) vrea sa ma trimita undeva in spital )) sa stau acolo, habar nu am, nu stiu, nu prea mi se pare normal ce vrea sa faca, vrea sa-l cheme pe tatal meu aici, sa-mi sune scoala, blablabla.Mentionez nu fumez tigari si ea nu m-a vazut vreodata fumand ceva, simtit, nu m-a prins cu lucruri ilegale la mine, nimic.Nu stiu ce sa fac deoarece ea doar agraveaza situatia din nimicuri.Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La cum te amuza postarea ta, nu cred ce spui. Macar te arata-i si tu mai ingrijorat, ca sa fii credibil.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să aștepți să vezi ce se întâmplă pentru un chiștoc.

| Andreeush a răspuns:

Vorbește cu mama ta și explică-i cum a apărut acel chiștoc în camera ta.

| sunt0anonima a răspuns:

Si daca nu fumezi ce căuta chistocul de țigara în camera ta?laughing

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru sunt0anonima):

L a lasat mos craciun

| Getter123 explică (pentru sunt0anonima):

La mine in casa sunt toti fumatori, nu am zis degeaba ca l-a gasit, nici eu nu stiam de el