| anonim_4396 a întrebat:

Am o rugaminte. Dau funda si raspunsuri utile. Imi explica cineva cum pot face un CD/DVD, cu ce program? Vreau sa bag niste filme. Cum bag si subtitrarea la film? Astept raspuns. Multumesc.

4 răspunsuri:
| ThatsMethod a răspuns:

Pai davidoff777, fa-l cd/dvd cu nero full, si subtitrarea cu un program de editat filme (Pinnacle VideoSpin 2.0) si cauti unde sa pui subtitrarea la film.dar e greu :@

| cerealaGrana a răspuns:

Cu nero. si apoi daca nu stii iti explic si cum sa il folosesti

| kaligula a răspuns:

Foloseste nero burn 7 este cam cel mai usor de folosit...iar pentru subtitrare Pinnacle Videospin 2.0.cam asta e.big grin

| Tihanov_Vladimir_1987 a răspuns:

Cd/DVD se pot face cu nero iar in privința subtitrarii ca sa între automat trebuie sa aibă același nume ca si fisierul video ca sa uita de griji