| Tobiii a întrebat:

am primit acum vreo 5 zile un videoclip de fb si am dat click sa vad ce e, nu era nimic, imi zicea sa instalez ceva nu stiu ce chatterbox, am instalat ce imi cerea ca sa vad videoul. Acum imi arata mereu ca trimit acel video la toata lista de pe fb. Pot sa sterg cumva videoul sau sa fac ceva sa nu se mai trimita thinking

Răspuns Câştigător
| GEORGE a răspuns:

Si eu am dat click dar aveam antivirus si tot asa s-a distribuit pe la prieteni prin lista dar in 2 zile a disparut. nu stiu ce ai putea sa faci dar cred ca va disparea in timp. daca nu dispare in 2 zile o reinstalare de windows sau ai putea sa stergi cookie-urile. sper ca te-am ajutat, pa pa.

3 răspunsuri:
| sonny89 a răspuns:

Era un virus, care, la fel cum te-a convins pe tine sa dai click, l-a convins si pe cel care ti l-a trimis laughing. Asta e! Acum il trimiti si tu la toata lista ta, poate se mai gaseste vreunul ca tine sa dea click. Dar nu e vina ta. Scapa de virus, e mai periculos decat faptul ca se trimite prin lista ta...

| Alle23 a răspuns:

Nu...acela este un virus. nu trebuia sa dai click. happy funda?

| kittyshor a răspuns:

E un virus laughing
sa nu mai faci asta niciodata... urgent reinstaleaza-ti windowsu big grin