| Alexsad9711 a întrebat:

Salut.Am pus azi un bilet la pariuri sportive si am pus un meci care s-a jucat azi 19.02. 2013 la ora 16.00 ( Juventus Tiner vs Juve stabia Yo ) Italia viareggio cup si nu-l gasesc va rog ajutati-ma spuneti-mi cine a castigat si cu ce scor.Va rogggggggggg!

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

In meciul Juventus Tiner-Juve Stabia a castigat Juve Stabia cu scorul de 1-0.

| IndiferentXD a răspuns:

Juventus Tiner - Juve Stabia 0-1
http://www.flashscore.ro/meci/2yPEwHr5/#sumar-meci
Pentru a urmarii rezultatele meciurilor foloseste www.flashscore.ro sau www.soccerway.com

| nikemessi15 a răspuns:

Cauta pe flashscore, vei gasi cu siguranta happy