| RovShark a întrebat:

Am sa Va spun pe scurt care este problema mea:
Se aprindea calculatorul, se vedea totul bine pe monitor dar dupa 2 minute nu puteai citii nimic+ multe linii.Eu am crezut ca este de vina placa video si am schimbat-o, aceasta noua a mers o zi, l-am oprit seara si dimineata cand l-am pornit aceeasi problema (nu pot vedea nimic pe ecran +multe linii). Care poate fi problema? (in aceasta unitate dupa un restart placa video isi instaleaza driverul automat)

4 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Reinstaleaza windows. daca nu merge du-te cu pc la reparat

| RovShark explică (pentru IonutGaby):

Nu e de la windowswinking

| IonutGaby a răspuns (pentru RovShark):

Iati unul nou cum a zis CMDanut

| WithoutName123456789 a răspuns:

Am patit si eu asta, si mi-am cumparat unul nou deoarece nu mai putea fi reparat.