| AndreasValentin a întrebat:

Salut, am si eu nevoie de ajutor....am comandat de pe glovo si curierul mi-a fugit cu comanda, ea fiind platita cu cardul, i-am contactat pe cei de la glovo si acestia mi-au spus ca nu au ce sa-mi faca ca asta e politica si nu pot primi banii inapoi si absolut nimic in schimb, ce pot face ca nici nu mai inteleg nimic si cum e posibil asa ceva?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zici ca asa a zis Glovo?
Ma mir, ca mi mi au dat banii inapoi doar pentru ca am reclamat ca o bucata de pui nu era bine gatita. Ma gandesc ca pentru lucruri mai grave sigur iti dau banii

| AndreasValentin explică (pentru suntserios):

Pai asta mi s-a intamplat si mie……am primit bani inapoi si pentru, la fel, mancare mai nefacuta sau altceva
Se pare ca acum mi au dat mare scam platesc mancarea, livratoru fuge cu ea si eu raman si fara mancare si fara bani