| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

Am și eu o întrebare, dacă mi-am făcut buletinul înainte împlinirii vârstei de 18 ani, cu 3 luni înainte mai exact, și în momentul de față mi-a fost eliberat, în vederea unei prezentări a documentului de identitate se consideră că am vârsta de 18 ani?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cum sa se considere ca ai 18 ani daca tu n-ai? Faptul ca ti-ai preschimbat cartea de identitate inainte de 18 ani n-are nici o relevanta.

| UNEXPERTINCEPATOR explică (pentru Ioandelasal):

Ok bossulică am înțeles big grin! Am vrut să mă asigur totuși chiar dacă-i tâmpită întrebarea.

5 răspunsuri:
| UNEXPERTINCEPATOR explică:

Lasă bă frate, bine măcar că fața ta îi perfectă, pun pariu că ești hidos deadreptul, mutant chiar. Dacă vrei îmi poți trimite un link cu o poză cu fața ta să-mi dau cu părerea sunt sigur că te-ar interesa o părere la mișto big grin

| UNEXPERTINCEPATOR explică:

Ești genu' de persoană care începe o ceartă și nu are argumente big grin

| ChristianKalman a răspuns:

Păi pe cartea de identitate scrie anul în care te-ai născut. Dacă ai împlinit vârsta de 18 ani se consideră. laughing

| UNEXPERTINCEPATOR explică (pentru ChristianKalman):

Bă ce-i drept am pus cam la mișto întrebarea asta, dar am vrut să mă asigur totuși laughing