| Overflame a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu un card de memorie de 4gb micro SD, cand il pun in aparatul foto imi da eroarea: "memory card error please check the card" am incercat sa il pun si in card reader dar nu vrea sa il citeasca, as fi recunoscator daca m-ar putea ajuta cineva (dau fundita si vot).

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

DA este virusat boot ul. Cauta pe net softul asta : lowlevel format este free si cu el formatezi memoria introdusa in cititor. ATENTIE MARE :iti va apare o lista cu hardurile si memoriile existente in comp.Selecteaza cu atentie memru carul sa nu alegi un hard ceva Treaba asta dureaza! NU ai voie sa inchizi compul, sa dai stop sau reset la comp altfel adio card.Succes.

1 răspuns:
| Ghyta_Mihai_1983 a răspuns:

Salut,am si ieu o problema cu un card 8gb micro sdcind il pun in aparat imi da eroare