| closcareta a întrebat:

Am si eu o problema cu windows, cand il aprind imi apare windows se incarca, si la incarcare trebuie sa astept o jumatate de ora. Puteti sa ma ajutati pls. Daca stiti intrati pe id meu radu_var

2 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Trebuie sa-i faci un reinstall.

| pepe a răspuns:

Caută pe net programul Soluto, te ajută să scoţi din boot programele care nu sunt necesare în faza de pornire a pc-ului, eu îl folosesc de ceva vreme şi mi-am redus timpul de pornire de la 25 minute la 2 minute.
http://www.soluto.com/