| Cristinel_6715 a întrebat:

Salut am si eu o problema deci cand ma joc metin2 mi se stinge monitorul din senin da calculatorul merge pe joc numai monitorul este stins am reformatat windowsul azi si poate sa fie din cauza asta? HELP ME PLIZ DAU FUNTIZA

2 răspunsuri:
| troller2103 a răspuns:

Asta pateam si eu inainte abia imi restartasem windowsu`l si naveam nici un virus nul puteam juca... am mai descarcat odata metinul si mergea greut acum am pc-ul plin cu virusi si metin-ul mrg ff bine laughing asta fac eu laughing si mrg super binewinking incearca oricum si descarca din nou tongue... daca merge imi dai fundatongue

| cristi_6051 a răspuns:

Nare nici-o logica ce spune deeajoacapemetin2, cum adica daca ai virusi iti merge.mai bine tiai reinstala placa video