| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o problema la telefon imi apare introducere sim si doar am cartela bagata in el foarte bine si tot imi apare.Va rog ajutati-ma, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Tsunade99 a răspuns:

Poate ai bagat-o invers si nu observi.

3 răspunsuri:
| Ezyo a răspuns:

Sigur ai scapat tel, scoate si baga din nou cartela...big grin

| sftb a răspuns:

S-ar putea sa fie cartela expirata daca nu are o problema la compartimentu ala unde bagi cartele mai uita-te poate vezi care este problemea

| Mamasita15 a răspuns:

Daca ti-ai pus sim la cartela scrie sim-ul pe care l-ai pus
daca nu ti-ai pus scrie puk-ul
puk-ul e pe cutia de cartela pe care ai cumparat-o
dar daca nici asta nu merge atunci suna la apelul de urgenta
fundita?
pls
pup